bicaps

Karanlıktan Sonra, After the Dark 2013 Türkçe Altyazılı HD İzleYükleniyor
Reklamı Geç
27.936
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Karanlıktan Sonra, After the Dark 2013 Türkçe Altyazılı HD İzle

Jakarta'ta daki bir uluslararası bir okulda Felsefe öğretmeni öğrencileri arasında bir deney yapar. Bu deneyde 12 mezun olacak öğrenciyi bir yer altı korunağına yerleştirir fakat 10 kişinin hayatta kalabileceği kadar yiyecek vardır. Ve nükleer felaketten ötürü yok alacak insanlığı yeniden oluşturmaları gerekmektedir.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Karanlıktan Sonra hd izleyebilirsiniz. BiCaps.net ekibi olarak tüm Karanlıktan Sonra izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

Tür: 2013 Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: John Huddles

Oyuncular: James D'Arcy , Sophie Lowe , Bonnie Wright , Daryl Sabara , Rhys Wakefield ,

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Karanlıktan Sonra, After the Dark 2013 Türkçe Altyazılı HD İzle” filminde 17 Yorum bulunuyor.
 1. Ali yankin - 2 sene önce demiş ki:

  Iste tam olarak senin gibi arkadaslar bos konusup dolu tutmasinlar diye felsefe var tuncer kardesim…

 2. h1tler - 2 sene önce demiş ki:

  Daha türkçe’nin doğru kullanımını birkaç yeni yetme çocuklar şunu demiş “YA ÇOQ QÖTÜ YAW” yorum yapma gibi bir zorunluluğum yoktu ama bu harika filmi küçük çocukların kirletmesine izin vermeyin mantık dolu,aşk dolu ve bir o kadar da felsefe dolu bu filmi izleyin beyninize birkaç dolu bilgi girer en azından iyi seyirler .

 3. İsimsiz - 2 sene önce demiş ki:

  Çok zevkli ve şaşırtıcı bir film , hiç bıkmadan izlenilebilir. IMDB Puanı hakkından daha düşük .8.5/10

 4. Tuncer - 2 sene önce demiş ki:

  Maşallah, hepiniz filozof tribine girmişsiniz.
  Bir kere şunu sizler birer filozof olduğunuzu düşünen arkadaşlar bilin ki; Felsefe, bir dünya görüşüdür, sizin, gerçeklere zihinsel olarak bir yorum yapma eylemidir.
  İster Sokrates isterse bir Kant yada Hegel olun, değişmez,
  sadece düşünsel bir eylemdir, yani Felsefe bir düşüncelerden ibarettir.
  Oysaki zamanın en bilgelerin bilgesi,Sokratas bile, şunu ifade etmiştir ve son noktayı koymuştur;” Ben hiçbir şeyi bilmediğimi biliyorum”. Burada alçak gönüllülükle,kendisinin ve insanlığın, tüm Kosmos ve yaratılış üzerine, bilgisizliğinin acizliğini ifade etmiştir.Tasavvufta ise bu gayet güzel ve anlaşılır bir biçimde ifade edilmiştir;” Beşer gözüyle hayır ve şerri, Hak gözüyle sonsuz kemali izlersin”.
  Bu tabi ki anlayana?!
  O yüzden her yorum bir felsefedir, hiç bir, Saf Gerçek üzerine etkisi yoktur.Tekrar aklınızda bulunsun, felsefe okusanda,okumasanda,taşrada yaşayan bir köylüde olsan,
  sadece düşüncedir, Hak ve gerçek değildir Felsefe..
  Felsefe dediğiniz, Buzdağının sadece yukardaki sanal ve düşünsel bir yansıması ve her şeye yüzeysel ,at gözlüğüyle bakımlarından ibarettir.
  Hepinize sevgiler ve saygılarımla.
  Not: Kimseye ders verme gibi bir aşağılık kibir taşımıyorum, sadece saf Gerçek ve düşünsel görünen bir gerçek gibi ifade edilen Felsefe denilen, insanın kendi yorumuyla yapılıp ve daha sonra buna aldanıp, gerçekmiş gibi kendisinin de sonunda inandığı,yorumsal görüş olduğunun farkına varıp, esas Gerçekliğin, düşüncenin öteki boyutlarında var olduğunun, bilincine firmamız ve aydınlanma mücadelesi vermemiz lazım, her birey kendisi sorumludur bu eylemde tabi ki..
  Tekrar sevgi ve hürmetle hepinize, İyi Akşamlar..

 5. selçuk - 2 sene önce demiş ki:

  Merhaba Film felsefe ile alakalı bir film dir. Ve Uzun süredir insanların bilinç altına yerleştirilmek istenen konuyu ele almıştır.Faydalı bir film olduğunu sizlere belirtmek isterim. Lakin felsefenin üzerine gidilmemesi gerektiğini de vurgulamak zorundayım. Faydalı felsefe herzaman doğru olandır.

  Birde Felsefe konusunun İslam dininin felsefeye bakış açısınıda araştırmanızı isterim. Teşekürler Bicaps.

 6. faruk - 2 sene önce demiş ki:

  Kötü diyemeyiz iyide diyemeyiz.Fakat düşünmek yerine faleket olsa ve sonrasını ciddi olarak anlatan bir film olsa iyi olurdu.

 7. Saliha - 2 sene önce demiş ki:

  Gercekten güzeldi

 8. Philosopher - 2 sene önce demiş ki:

  Film hakkındaki görüşümü Felsefe mezunu birisi olarak yazıyorum. Bazı arkadaşlar filmin Felsefe ile alakası olmadığını söylemişler. Film Felsefe ile ilgilidir. Filmde Felaket sonrası insanların yaşamda kalmak için yapması gereken en akılcı ahlaki eylemin nasıl seçilmesi gerektiği anlatılıyor.

  Buradaki akılcı seçim, Faydacılık Ahlak kuramına göre işlenmiştir. Faydacılık kuramı en fazla eleştirilen ve akademik anlamda üzerine en fazla yazı yazılan etik kuramdır. Faydacılığın savunusu sonucu bakımından en fazla sayıda kişinin iyiliği sağlanıyorsa ahlaki eylem doğrudur.

  Spolier vermemek adına, Felaket sonrası durum Düşünce Deneyi üzerinden değerlendiriliyor. Bu arada Düşünce Deneyi felsefi bir kavramdır. Rakip felsefi kuramlara karşı çıkışlar çoğu zaman düşünce deneyleriyle desteklendirilir.

  Felsefeye ilgisi olan arkadaşların izlemesini tavsiye ederim. Teşekkürler Bicaps

 9. kmrn-aky - 2 sene önce demiş ki:

  sonunu iğrenç bağlamışlar bende filmden iyi bi malzeme çıkıcak sanmıştım

 10. Ghost - 2 sene önce demiş ki:

  Zaman kaybı. Her şey çok karışık. Boş zamanınız varsa izleyin. İzlemenizi tavsiye etmem.

 11. Oktay - 2 sene önce demiş ki:

  Bende gerçekten felsefeyle ilgili zannetmiştim, Fimin sonu yine aşk inteharına gitti , bu mallar kim felsefe filmi yapmak kim…

  Ayrıca içerikte felsefeye dair gerçekten çok az şey var ,, rezillik. İzlediğime pişmanım.

 12. ali - 2 sene önce demiş ki:

  5-6 aydır filmi arıyorum 😀

 13. alp - 2 sene önce demiş ki:

  Filmin konusu saçma diye izlemiyorum 😀

 14. Erkan Yavas - 2 sene önce demiş ki:

  Gerçekten güzel bir film konusu biraz farklı gayet hostu sonu süprizdi…

 15. Army - 2 sene önce demiş ki:

  Bir grup insan oturmuş bişeyler hayal ediyo sizde bunu izliyosunuz ? İnanmayan açsın izlesin 10dkda anlar zaten böyle film mi olur la ben evde de hayal edebiliyorum zaten buna ne gerek var

 16. Onuralp - 2 sene önce demiş ki:

  Yaw tamam başta amaç güzel mantıklı bir film bir çok hata olsada.ancak sonu bu kadar berbat bağlanabilirdi.en sonda diyosunki bu mu yani böyle güzel bir kurgusu olan filmin neden bu kadar saçma bir sonu var.Tüm filmi bu sebepten ortaya çıkardınız diyorsun.sonuç olarak karı kız mevzuna film çekmişler.bol da cinsel içerik mevcut eşcinselde dahil.iyi seyirler.

 17. Rzayev - 2 sene önce demiş ki:

  Cok iyi bi film. kesinlikle en underrated filmerden