bicaps

Brittany Murphy

4
( Yüksek Kalite )

Brittany Murphy 10 Kasım 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. Murphy sinema sektörüne 1993 de Family Prayers adlı yapımda canlandırdığı Elise karakteri ile adım atmıştır.Kariyeri boyunca birçok filmde rol alan Murphy bir o kadar Tv Dizisinde de rol almıştır.Yer aldığı yapımlar arasında Sin City ,8 Mil ,Scary Movie , Girl, Interrupted,Happy Feet gibi önemli filmler yer almaktadır.2009 da geçirmekte olduğu Zatürreyi yenmek için birden fazla yasal ilacı karıştırarak tükettiğinden dolayı Kalp yetmezliğine neden olmuştur..20 Aralık 2009 tarihinde otopsi raporuna göre Kalp yetmezliğinden vefat etmiştir.
Otopsi raporunu reddeden Angelo Bertolotti (babası)kızının öldürüldüğünü iddia etmişti.4 yıl sonra kızının saç ve kan örnekleriyle yaptırdığı araştırmada Murphy’nin zehirlenmiş olabileceğine dair kanıtlara ulaştı. Murphy’nin kanında manganez,alüminyum, baryum bulundu. Bu ağır metallerin fare zehirlerinde rastlandığı ve öldürücü etkisi olduğu biliniyor.Bu durum kızının ölüm nedenine dair yeni kanıtları gün yüzüne çıkarmış oldu.

5 ay sonra eşi Louie Lozana evinde ölü bulunmuştur. Brittany Murphy Amerika ‘nın Los Angeles kentinde ünlülerin yattığı Forest Lawn mezarlığı ‘nda toprağa verilmiştir.

2.000
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Brittany Murphy

Tür:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?