bicaps

Vanessa Hudgens

0
( Yüksek Kalite )

Vanessa Hudgens 14 aralık 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. High School Musical filmindeki karakteri ile küçük çocukların büyük ilgisini üzerine toplamıştır.Vanessa Hudgens sinema dünyası ile henüz 8 yaşlarında iken tanışmıştır.2003 senesinde vizyona giren Thirteen adlı filmle de ilk sinema deneyimini yaşayan Hudgens, ertesi sene ise Thunderbirds adlı filmde de yer aldı.
İlk filmler sonrası birçok dizide rol alan ve özellikle genç izleyicilerin hayranlığını kazanan Vanessa Hudgens, asıl başarısını 2006 yılında vizyona giren Disney filmi High School Musical ‘de rol alarak elde etti.fury türkçe dublaj izle
Film sonrasında Hollywood Records’tan albüm teklifi alan ve senenin sonuna doğru V adlı ilk stüdyo albümünü Arnthor, Matthew Gerrard, Leah Haywood, Daniel James, Antonina Armato ve Tim James’ten oluşan bir prodüksiyon ekibiyle yayınlayan Hudgens, albüm içerisinde R&B, pop ve dans müziğinden örnekler bulundurdu. Albümüyle Billboard 200 listelerinde 24 numaraya yerleşmeyi başaran sanatçı, albümden çıkardığı ilk single “Come Back To Me” ile de Billboard Hot 100 listelerinde 55 numara oldu.İlk albümü V, 500.000’den fazla sattı.

303
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Vanessa Hudgens

Tür:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?