bicaps

Racing Extinction 2015 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

0


Racing Extinction,Racing Extinction türkçe altyazılı izle,Racing Extinction türkçe dublaj izle,Racing Extinction 2015,Racing Extinction 1080p izle

50.613
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Racing Extinction 2015 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

Bir grup çevre aktivistin nesli tükenmekte olan canlılar için yapmış olduğu soluksuz mücadele ele alınıp, konu ediniyor. Bicapsnet ekibi olarak tüm Racing Extinction izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Belgeseller, Gerilim Filmleri, İMDB 7.0+, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - ABD , Çin , HongKong , İngiltere

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Louie Psihoyos

Oyuncular: Elon Musk , Louie Psihoyos , Jane Goodall ,

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Racing Extinction 2015 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle” filminde 12 Yorum bulunuyor.
 1. NEMELAZIM DEMEDEN... - 2 sene önce demiş ki:

  Neden kanayan hassas bir yaraya parmak basıldığında “madem o kadar samimiler şu veya bu konuya değinsinler” nidaları çıkıyor. Adamlar bu dünya için kendi pencerelerinden çok güzel çalışmalar yapmışlar ve bunu umursayanlarla paylaşıyorlar.
  Eğer biraz araştırırsanız zalimlerin insanlara yaptığı zulümlerle ilgili de bir çok yapım var, bulur izlersiniz.
  İnsan küçük bir kainattır. Ve bir insan nasıl ki Allah’ın emaneti olan bedenine iyi bakmakla mükelleftir, aynen öyle de büyük bir insan olan kainata (ki en alakadar olduğumuz alan Dünyaya) iyi bakmak zorundadır. Bunun ayrıca hesabı verilecektir.
  İnsanlardan günümüz koşullarında arabaya binme diyemezsiniz ama elektrikli arabaları teşvik edip destek verebilirsiniz.
  Evinde elektrik kullanma diyemezsiniz ama güneş panel sistemlerini teşvik edip destek verebilirsiniz.
  Herkes işin bir ucundan tutmalı. Geri dönüşüme attığınız bir şişe, boşa harcamadığınız su ve elektrik, israf etmediğiniz yemekler ve saire… hepsinin dünyamıza çok büyük katkısı var.
  Ülkemizde ne köpek balığı ne de vatoz yeniyor elbette ama
  böyle güzel yapımları eleştirmek yerine alınması gerekenleri almayı tercih etmeli.

 2. toygar - 2 sene önce demiş ki:

  AH arkadas hadi anladık cahilsinde hiçmi algı kanlların acılmadı yazık senınle aynı dunyada yasayıp aynı havayı soluyorum.. Sen degişemiyeceğine gore ben değiyorum cep telefonunu bilgisayarı vb. aletleri bidaha kullanmıyorum 🙂

 3. Alazhan - 2 sene önce demiş ki:

  İnsanlar o kadar geri zekalı ki ben halimize oturup hüngür hüngür ağlarken izledikleri şu belgeselin altına bütün cahilliklerini dökmüş. Adam belgeseli izlemiş çıkardığı sonuçlar insanı kahredecek ölçüde dememiş ki! yahu doğru yarın bir şeyler yapacağım bir bitki alıp onu büyüteceğim çevre konusunda daha duyarlı olacağım yani normal bir insan bunları düşünür adam demiş ki elektrik kullanmasınlar yok telefon kullanmasınlar arkadaşım belgeseli izleyipte bir bok anlamadıysan kusura bakma hem cahil hem de geri zekalısın. Çünkü belgeselde dönüştürülebilir kaynaklardan bahsetti doğal yoldan enerji üretimini elektrikli araçların dünyamıza zarar vermediğini her yaşayan canlının etkileşimde olduğunu birinin yok olmasının öteki ile etkileşim yarattığını söyledi tükenen ve tükenmekte olan canlılardan bahsetti söndür ışıkları taş devrini yaşa diyen yok. Almanya bugün enerjisinin %30nu yenilenebilir kaynaktan sağlıyormuş ve yarım asır sonra bunu %80 cıkaracakmış adam bunu farketmemiş neyse ayar oldum ciddi derecede bu tür adamların yok olmasını istiyorum.

 4. MEMET - 2 sene önce demiş ki:

  BU BELGESELE GÜZEL DİYENLER ELEKTRİK KULLANMAINLAR…HAYVANLARI KESİP YEMESİNLER..HİÇBİR ELEKTONİK ÜRÜNÜ KULLANMASINLAR(CEP TELEFONU,BİLGİSAYAR VB.)ARABA KULLANMASINLAR ..ÇÜNKÜ TÜM BUNLARIN ÇEVREYE ETKİLERİ VARDIR MADEM ÇEVRECİ OLACAKSANIZ O ZAMAN DÜRÜST OLUN ŞEREFLİ OLUN YUKARDA YAZDIKLARIMI KULLANMAYIN Kİ ÇEVRECİ OLDUĞUNUZU İSPAT EDİN YOK EĞER KULLANMAYA DEVAM EDERSENİZ O ZAMAN İKİ YÜZLÜ BİR SAHTEKAR OLURSUNUZ

 5. yzkm - 2 sene önce demiş ki:

  İnsanlar emperyalizm uğruna ölüyor. Onun içinde bir belgesel yapılsa olmaz mı? Sizler hangi dünyada yaşıyorsunuz.? Bu gün insanlık tüm değerleri ile, ırzıyla canıyla namusuyla ölüyor.

 6. yavuz - 2 sene önce demiş ki:

  Bu harika bir şey insanların doğayı nasıl katlettiğini ve bir şey yapmazsak tüm bu güzellikleri yok etmiş olacağız . Tüm toplumumuz güneş enerjisine geçmeli arabalarımız Hibrit ve evlerimizde de solar paneller olmalı bu dönüşü yapamazsak dünyada var olmamız dünyayı tekitip yok edicek

 7. Yakup Küçük - 2 sene önce demiş ki:

  insan timsah derisi çanta olmazsa ölür. Kaz tüyü yastıkta yatmazsa ölür. Hayvan postundan kürk gitmezse ölür. Öyle değil mi yzkm ?

 8. savas - 2 sene önce demiş ki:

  insanlar elbetteki yaşamalı yzkm ve bu filmdeki her duruma katılmak durumunda değilsiniz.Bu filmden kapılacak şey insanların tüketimlerini dikkatli yapmaları ve bazı türlerin varlığını tehlikeye attığımızda ne kadar eşsiz bir şeyi yok ettiğimizi bilmemiz gerektiği.Mesela türü tehlikede olan bir mantayı yememek yada cinsel gücünü artıracaksın diye saçma saçma bir gergedanın boynuzunun tozu için öldürülmemesi gibi…

 9. savas - 2 sene önce demiş ki:

  BU FİLMİ HERKES İZLEMELİ…<3

  Bu kadar saçma sapan sahte kahraman filmleri varken gerçek kahramanların gerçek ve değerli çabalarını izlemek gerçekten çok güzeldi.

 10. yzkm - 2 sene önce demiş ki:

  İnsanlar ölsün hayvanlar yaşasın değil mi? Timsah gözyaşlarını izlemek isteyenler sonuna kadar izlesin. Ama benim bu kandırmaca insanlık gösterisine karnım tok.

 11. Burak - 2 sene önce demiş ki:

  tüm televizyon kanallarının aynı anda bu belgeseli verip insanlara çevrecilik bilinci aşılatılması gereken başyapıt.
  Dipnot;Belgesel bittiğinde kendinizden veya insanlıktan utanabailirsiniz.

 12. sadsa - 2 sene önce demiş ki:

  puanı iyi gibi bakalım