Terminatör 4: Salvation İzle| 1080 — 720p Türkçe Dublaj HD

98
( Yüksek Kalite ) Fragman open tek netu tek 16:9 1 16:9 2 16:9 3 16:9 4Yorum yap290.275
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Terminatör 4: Salvation İzle| 1080 — 720p Türkçe Dublaj HD

80 'li yılların sonuna damga vuran Terminatör serisinin 4. Filmi Terminatör 4: Salvation Filminde Helena Bonham Carter,Christian Bale,Sam Worthington,Moon Bloodgood gibi ünlü isimler yer almaktadır. 2018 yılı Kıyamet Dünya Skynet' ler tarafından kıyamete maruz kalmıştır. Çok az insan hayatta kalmayı başarmış ve direniş adını verdikleri örgütlerde yaşamlarını devam ettirmektedirler.Direniş örgütünden Connor(Christian Bale), Marcus’un(Sam Worthington) güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direniş’i ortadan kaldırmak için yeni teknolojiler ve planlar geliştiren Skynet’in bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortaklaşa bir zeminde durmalı, Skynet’e sızıp ana düşmanı ortadan kaldırmaları gerekmektedir.1080p ve 720p seçenekleri ile sitemizden Terminatör 4: Salvation izleyebilirsiniz..2015 Yaz ayında çıkacak olan serinin devam filmi Terminatör 5 'i sitemizden izleyebilirsiniz.Sitemizdeki Tüm Terminatör 4: Salvation izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Tür: 1080p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Savaş Filmleri, Slider, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: ABD, Almanya, İngiltere

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: McG Senaryo: James Cameron, Michael Ferris, John Brancato, David C. Wilson

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger,Christian Bale,Sam Worthington, Helena Bonham Carter, Bryce Dallas Howard, Moon Bloodgood, Anton Yelchin, Terry Crews, Josh Brolin ,

BENZER FILMLER
Sadakat 2017 Türkçe Dublaj 1080p HD izle

IMDB Puanı: 6.4

50 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Terminatör 4: Salvation İzle| 1080 — 720p Türkçe Dublaj HD” filminde 28 Yorum bulunuyor.
 1. sinemasever - 3 sene önce demiş ki:

  terminatör 1,2,3 ve 4 ü izledim, izlediğim bu filmlerden çıkardığım mesajları siz sevgili sinemasever arkadaşlarımla paylaştım, umarım faydalı olmuşumdur. hayırlı günler, iyi seyirler dilerim. ve inanıyorum ki, terminatör 5 filmi de, çok etkileyici ve güzel bir film olacak. hepinize mutlu seyirler dilerim.

 2. sinemasever - 3 sene önce demiş ki:

  üretilen teknolojinin insanoğluna yarar mı zarar mı getireceği onu üreten zihniyete bağlıdır. Zihniyet iyi olursa, üretilen teknoloji iyi ve faydalı işlerde kullanılır; zihniyet kötü olursa üretilen teknoloji zararlı ve kötü işlerde kullanılır, bir robot insan yaşamını da kurtarabilir yahut insanları da öldürebilir, buna karar verecek olan insandır.

 3. sinemasever - 3 sene önce demiş ki:

  insanı insan yapan duyguları, aklı ve zekası, değerleri, inancı, azmi ve kararlılığıdır. Bir insan ya da insan topluluğu, ne kadar akıllı ve zeki olursa olsun, parayı ve gücü ellerinde bulundurursa bulundursun, öğrendikleri ilim ve fen ile ne kadar üstün teknolojiye sahip olurlarsa olsunlar; bu insan ya da insan topluluğunda sevgi, saygı, adalet, eşitlik, barış, fedekarlık, dostluk yoksa; bu insan ya da insanlar; dünyaya kavga, savaş, ölüm, yıkım, gözyaşıdan başka hiçbir şey getirmezler; bunları da kendi çıkarlarını sağlamak ve korumak, hakim güç olmak için yaparlar. Birbirlerini sevmeyen, aynı inanca ve değerlere sahip olmayan, korkan, bize dokunmayan yılan bin yaşasın diyen insanlar arasında birlik ve beraberlik olmaz, bir millet, bir ve beraber olmadıkça, birbirini sevmedikçe, birbirine değer vermedikçe, aynı hedef ve inanca sahip olmadıkça ve ortak hedef ve inançlar için kararlılıkla mücadele etmedikçe asla amaçlarına ulaşamazlar, onurlu, barış, güven ve mutluluk dolu, sevginin, dostluğun ve barışın hakim olduğu bir hayatları olmaz ve hep ezilerek, sömürülerek, esaret altında yaşamaya yahut yok olarak tarih sahnesinden silinmeye mecbur kalırlar. ve bir makine, gerek fiziken, gerekse davranışsal olarak bir insanı taklit edebilir ama bir insan gibi duygulanamaz, sevemez, ağlayamaz, üzülemez; bunları bilebilir, tanıyabilir, bunların farkına da varabilir ama bunları gerçekleştiremez. İnsanoğlu nasıl yaşamak istiyorsa, buna kendisi karar verir, kendi iradesi ve isteğiyle buna karar verir, bu amacını yerine getirebilmek için de kararlı bir şekilde çalışmalı, mücadele etmeli, mücadele azmini ve ruhunu kaybetmemelidir.

 4. sinemasever - 3 sene önce demiş ki:

  Terminatör 4 filmi, gerek senaryosu gerekse kamera açı ve hareketleri, gerekse kurgusal yapısı ve kullanılan efekteler açısından gerçekten mükemmel bir film. Bu filmde, insanlar ile makineler arasındaki fark ortaya koyulmuştur; bu fark, insanların kalbinin gücüdür, yani, insanların birbirlerini sevmesi, birbirlerine değer vermesi, birbirlerine saygı göstermeleri, birbirlerinin hak ve hürriyetlerini tanımaları ve korumalarıdır. İnsanlar arasındaki sevgi, saygı, dostluk, fedakarlık olduğu müddetçe; bu savaşı, insanoğlu kazanacak, insan nesli kurtulacak, insanoğlu arasında dostluk, sevgi, saygı olduğu müddetçe; dünyaya savaş değil, barış hakim olacaktır ve insanlar birbirlerini öldürmek, birbirleri üzerinde hakimiyet kurmak için makineler üretmeyeceklerdir, silahlar, öldürücü teknolojik aletler üretmeyeceklerdir. Sevginin, saygının, dostluğun, arkadaşlığın, insani duyguların, adaletin, adil ve eşit paylaşımın, insan hak ve hürriyetlerine saygı göstermenin ve bu hak ve hürriyetleri korumanın olduğu yerde düşmanlık, savaş, ölüm olmaz. insanoğlu, Allah’ın kendisine verdiği aklı ve ilmi; birbirlerini ezmek, köleleştirmek, yok etmek, sömürmek için değil; insanlığa uygun bir şekilde kendilerine ve başka insanlara mutlu, güvenli, huzurlu, özgürce, onurluca, adil ve eşitçe, barış ve sevgi dolu bir dünya bırakmak için kullanmalıdırlar. Ve insanoğlunu insan yapan bir diğer husus akıldır. İnsanoğlu, aklıyla, ilim öğrenir ve yeni buluşlar yapar, yeni cihazlar üretir. insanoğlu, zekasıyla, ilim öğrenip, teknolojiler üretirken; bunları başka insanların zararına, onları yok etmek, sömürmek, ezmek için değil; onlarla birlikte, dostça, barış, mutluluk, sevgi, saygı, güven, eşitlik ve adalet dolu bir yaşam sürmek amacıyla yapmalıdır. Hep beraber özgürce ve onurluca yaşamak ve kalkınma amacıyla, akıl, ilim, fen kullanılmalıdır. insanoğlu, hiçbir zaman mücadele azmini ve ruhunu yitirmemelidir, her zaman mücadeleci olmalıdır ve insanoğlu, kendi kaderini kendi kararıyla, tercihiyle, azmiyle, isteğiyle, iradesiyle çizer. Terminatör film serilenin izleyiciye verdiği mesajlar bunlardır.

 5. durmuş - 3 sene önce demiş ki:

  filim gerçekten çok güzel izlemek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim normalde hiçbir filime kolay kolay yorum atmam ama filim onnumara

 6. davut - 3 sene önce demiş ki:

  siteniz harika yüleme hızı olsun görsel olarakta

 7. ferhat - 3 sene önce demiş ki:

  eline sağlık admin müthiş filme benziyor… hemen indiriyorum…

 8. Dante - 3 sene önce demiş ki:

  Christian Bale çok daha fazla ön plana çıkmalıydı bence geride sönük kalmış.Filmi izlerken filmdeki tozların kokusunu aldım bea.Fena sayılmaz bakalım 5. si nasıl olucak

 9. ozan - 3 sene önce demiş ki:

  2 ve bu harika ötesi 1 zaten zamanından ötürü efsane 3 olmamış bence 5 de kötü olacak tadında bırakmıyorlar.

 10. reactor - 3 sene önce demiş ki:

  site film izleyenler için muhteşem. görüntü kalitesi harika site yöneticilerine teşekkür ediyorum.
  film çok iyidi sonunda da filmi geleceğini belli ediyor.

 11. Emre - 3 sene önce demiş ki:

  Sadece izleyin.
  Admin Ellerine sağlık

 12. Alper - 3 sene önce demiş ki:

  Filmi daha önce izlemeyen ya da bilmeyen arkadaşlar izlemeye birinci bölümden başlamanızı tavsiye ederim. Bilim kurgu klasikleri arasında çoktan yerini almış bir seri. Çekildiği döneme göre harika bir seri. Birbiriyle bağlantılı olduğu içinde birinci bölümden başlarsanız günümüzde vakit ayırıp izlediğimiz pek çok filmden daha güzel olduğunu göreceksiniz.

 13. yiğit - 3 sene önce demiş ki:

  admin bilim kurgu filmini niye gerilim statüsüne koyuyosun çok alakasız

 14. eray - 3 sene önce demiş ki:

  FİLM 10 numara beyler supesiz izleyin teşekkurler bicaps .

 15. pasion - 3 sene önce demiş ki:

  ulan bi çevirilerinde suyunu çıkarmadan yapsalar iyi olucak harbi sıkılıyorum bu durumdan.

 16. Elvin - 3 sene önce demiş ki:

  Yeni film sandım heyecan yaptım(( 5i bekliyorum sabırsızlıkla izlemeyenler izlesin düşünmeden.

 17. volkan - 3 sene önce demiş ki:

  Her ne kadar arada dublajsız yerler olsa teşekkürler bicaps süper bir film.

 18. Filmci - 3 sene önce demiş ki:

  Terminatör 5 izlemek istiyoruz ne zaman çıkıyor.

 19. umut - 3 sene önce demiş ki:

  filim mütiş izlemeye kesinlikle değer

 20. hakan - 3 sene önce demiş ki:

  serinin en iyisi

 21. Abdullah Karslı - 3 sene önce demiş ki:

  Hadi bakalım inşallah iyi filmdir.

 22. Bilal - 3 sene önce demiş ki:

  Fena mükemmel ötesi mutlaka izle 😉

 23. Anlayış - 3 sene önce demiş ki:

  İzleyen çıksın beyler 1080p donmaya başladı. 😀
  Film fenaaa.

 24. yarkın - 3 sene önce demiş ki:

  aman allahhh

 25. ahmet - 3 sene önce demiş ki:

  ilk yorum benden 🙂 izle daha düşünmene gerek yok

 26. Berk - 3 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler Bicaps. 🙂

 27. asdf* - 3 sene önce demiş ki:

  Filmin yılı kaç ?

 28. mustafa - 3 sene önce demiş ki:

  you’r best